• Howdy! Welcome to our community of more than 130.000 members devoted to web hosting. This is a great place to get special offers from web hosts and post your own requests or ads. To start posting sign up here. Cheers! /Peo, FreeWebSpace.net
managed wordpress hosting

Hosting for an Forum

Serverul nu a fost găsit













Firefox nu găseşte serverul tupacfanuhub.a2host.net.








* Vă rog verificaţi adresa pentru a nu avea erori de tastare, cum ar fi
ww.exemplu.ro în loc de
www.exemplu.ro

* Dacă nu puteţi încărca nici o pagină, verificaţi conexiunea la reţea a calculatorului Dv.

* Dacă sistemul Dv. este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asiguraţi-vă că Firefox are permisiunea de a folosi web-ul.

Why my browser dosen`t find the hosted site ??? ... And I don`t think I`m out of bandwidth in about of 12 hours !
 
Serverul nu a fost găsit













Firefox nu găseşte serverul tupacfanhub.a2host.net.








* Vă rog verificaţi adresa pentru a nu avea erori de tastare, cum ar fi
ww.exemplu.ro în loc de
www.exemplu.ro

* Dacă nu puteţi încărca nici o pagină, verificaţi conexiunea la reţea a calculatorului Dv.

* Dacă sistemul Dv. este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asiguraţi-vă că Firefox are permisiunea de a folosi web-ul.
the same thing.. and if you don`t know Romanian , it says that the server can`t be fond ...
 
3min3m said:
escuse me for this offtopic..

Don't Tell me...You Are ROMANIAN ???????

On Topic:
te pot gazdui :) Daca doresti bineinteles. (dar va trebui sa introduci un baner micut) pentru mai multe detalii da "reply" sau "PM" ;) !
cya !

Ps: if you aren't romanian..(OUPS..):angel:
 
Mogadishu said:
escuse me for this offtopic..

Don't Tell me...You Are ROMANIAN ???????

On Topic:
te pot gazdui :) Daca doresti bineinteles. (dar va trebui sa introduci un baner micut) pentru mai multe detalii da "reply" sau "PM" ;) !
cya !

Ps: if you aren't romanian..(OUPS..):angel:
mdeah.. da` mi-e cam sila sa refac setarile la Forum , sa mai trag din nou Temele vizuale etc.se pot optzine din FTP-ul de la site-ul actual ?
shy dak da , cu ce ma potzi ajuta ?? cat spatziu , cata banda ,cate Baze de date MySQL etc.?
 
Last edited:
3min3m said:
mdeah.. da` mi-e cam sila sa refac setarile la Forum , sa mai trag din nou Temele vizuale etc.se pot optzine din FTP-ul de la site-ul actual ?
shy dak da , cu ce ma potzi ajuta ?? cat spatziu , cata banda ,cate Baze de date MySQL etc.?
Poti face backup la actualul forum. (dupa ce ai mutat forumul modifici adresa)
imi dai mie detaliile contului de ftp si mut eu fisierele...
Cat Spatiu/Banda/baze de date doresti ?
 
Mogadishu said:
Poti face backup la actualul forum. (dupa ce ai mutat forumul modifici adresa)
imi dai mie detaliile contului de ftp si mut eu fisierele...
Cat Spatiu/Banda/baze de date doresti ?
tu cam ce potzi oferi ?
cPanel , Fantastico ai ?
 
Last edited:
tupacfanhub.a2host.net sa stii ca functioneaza (nu mai conteaza ce pot oferi eu ..Deja ai Ales ceva BUN)

Am avut o problema asemanatoare ca a ta (cu site-ul meu) Nu puteam accesa domeniul.. IP-ul meu era blocat de server. Spunei celui care ti-a facut contul sa verifice daca IP-ul tau este blocat sau nu .

Toate cele bune.
 
Back
Top